معاون استاندار لرستان گفت: واحدهای صنعتی بدهکار به تامین اجتماعی تا دو ماه آینده مهلت دارند نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند تا جریمه آن‌ها بخشیده شود.

به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از ایسنا، گودرز امیری در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، اظهار کرد: پتروشیمی خرم‌آباد مشکلاتی داشت که خوشبختانه رفع شد و در حال حاضر برای سرمایه‌گذاری در آنجا مشکلی نیست.
 
وی با اشاره به اینکه اگر صنایع تبدیلی در لرستان ایجاد شود هم برای استان و هم برای سرمایه‌گذار خوب است درباره آخرین وضعیت سیمان دورود ادامه داد:  با جلساتی که در این کارخانه برگزار شد با کمک مدیران دستگاه‌های اجرایی حمایت‌های خوبی به این مجموعه شد و سیمان دورود توانست روی پا خود بایستد.

امیری افزود: فاز 4 سیمان دورود در یک برنامه زمان‌بندی شده تدوین شده که نیاز است طبق برنامه زمان‌بندی این طرح پیش برود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان خاطرنشان کرد: منطقه ویژه بروجرد نیز علی‌رغم اینکه جانمایی آن ایراد دارد اما پروژه آن در شورای عالی مناطق آزاد به تصویب رسید.
 
وی درباره مجتمع مصالح کوهی شن و ماسه گفت: مقدمات این طرح انجام شده که باعث می‌شود واحدهایی که در سطح شهر پراکنده‌اند در مکان مشخصی تجمیع شوند.

امیری درباره مؤدیان بدهکار تامین اجتماعی نیز اظهار کرد: این اشخاص تا دو ماه آینده فرصت دارند که نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند تا جرائم آن‌ها بخشیده شود.
 
این معاون استاندار گفت: البته این موضوع شرایطی دارد که باید واحدهای صنعتی آن را مهیا کنند و اگر شرایط فراهم نبود دستگاه‌های اجرایی و مدیران با آن‌ها همکاری کنند تا مشکل بدهیشان رفع شود.

اخبار مرتبط

نظرات شما