یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: متاسفانه نظارت مستقیم بر روی قیمت کالاهای اساسی وجود نداشته و دلالان مشکلات زیادی را به مردم تحمیل کرده اند.

به گزارش نسیم اقتصاد، علی حدادی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به افزایش قیمت کالاهای اساسی، به تاکید رئیس جمهور بر تامین کالاهای اساسی مردم اشاره و اظهار کرد: در کنترل قیمت کالاهای اساسی هر یک از وزرا به ویژه وزرای اقتصاد، صمت و کشاورزی وظیفه سنگینی را بر عهده دارند.
 
وی در ادامه اظهار کرد: متاسفانه در کنترل قیمت و نحوه توزیع کالاهای اساسی نظارت خوبی صورت نگرفته و دلالان و واسطه گران مشکلات زیادی را به مردم تحمیل کرده اند.
 
نماینده مردم طالقان، ساوجبلاغ، چهارباغ و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نظارت مستقیم بر روی قیمت کالاهای اساسی وجود ندارد، تصریح کرد: اگر نظارت به معنای واقعی بر نحوه توزیع کالاها و قیمت آنان صورت گیرد و از سوی دیگر تامین کالاهای اساسی به موقع انجام شود شاهد ثبات در قیمت کالاها و حتی کاهش قیمت آنان خواهیم بود.
 
حدادی در پایان تاکید کرد: نظارت بر شبکه توزیع کالاهای اساسی بسیار حائز اهمیت است و وزرای اقتصادی دولت باید تلاش مضاعفی در بحث تامین کالاها و نظارت بر قیمت ها داشته باشند.

اخبار مرتبط

نظرات شما