بازار خودرو در حالی امروز در اکثر مدل ها ریزش قیمت را تجربه می کند که طی چند روز گذشته روند قیمت ها در این بازار افزایشی بوده است؛ ریزش قیمت های اخیر در بازار خودرو در حدی است که امروز سمند ال ایکس مدل 99 نزدیک به دو میلیون تومان ارزان شده است.

به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از خبرآنلاین، روند قیمت ها امروز در اکثر مدل های خودرو تغییر کرده است و کاهش قیمت ها در بازار خودرو طی 24 ساعت گذشته آغاز شده است. در این بین اما برخی از مدل های خودرو کماکان در حال پیشروی در مسیر افزایشی هستند که از جمله انها می توان به پراید 131 اشاره کرد که قیمت آن طی 24 ساعت گذشته 1 میلیون تومان افزایش داشته است و در حال حاضر این خودرو به قیمت 109 میلیون تومان در بازار معامله می شود. خودروهای گروه تیبا نیز در این مدت تغییر مسیر نداده اند و کماکان در مسیر افزایشی در حال پیشروی هستند به عنوان مثال تیبا 2 در این مدت 1 میلیون تومان گران شده است و این خودرو امروز به قیمت 129 میلیون تومان رسیده است و مدل صندوقدار این خودرو نیز در این مدت 1 میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر 121 میلیون تمان قیمت دارد.
 
به غیر از خودروهای نامبرده شده اکثر خودروهای موجود در بازار در این مدت کاهش قیمت را تجربه کردند به عنوان مثال خودرو پراید 132 در این مدت 1 میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر به قیمت 114 میلیون تومان رسیده است است و یا پژو 206 تیپ 2 نیز در این مدت 1 میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرده است و این خودرو در حال حاضر 189 میلیون تومان قیمت دارد و تیپ 5 این خودرو نیز در این مدت از کاهش قیمت ها در اماننمانده است و با کاهش 2 میلیون تومانی امروز به قیمت 250 میلیون تومان رسیده است و پژو پارس سال نیز در این مدت کاهش قیمت چشمگیری را تجربهکرده است و این خودرو با کاهش قیمت 2 میلیون تومانی امروز به قیمت 213 میلیون تومان رسیده است.
 
اکثر خودروهای کروه سمند در این مدت ثبات قیمت را تجربه کردند با این وجود سمند ال ایکس ساده مدل 99 در این مدت 2 میلیون تومان ارزان شده است و این خودرو در حال حاضر به قیمت 180 میلیون تومان رسیده است و خودروهای گروه دنا، ساینا و کوییک نیز در این مدت ثبات قیمت را تجربه کردند.
 
در میان خودرو های مونتاژ اما قیمت سیتروئن سی 3 و سوزوکی گراند ویتارا در این مدت ثابت بوده است با این وجود پژو 2008 مدل 98 و 99 امروز 5 میلیون تومان ارزان شده اند و این خودروها امروز به ترتیب 830 و 895 میلیون تومان قیمت خوردند.
 
قیمت روز خودروها در جدول زیر آمده است:


اخبار مرتبط

نظرات شما