همزمان با توقف روند نزولی قیمت دلار ریزش‌ها در بازار خودرو نیز متوقف شد؛ این بازار از ابتدای هفته جاری تا روز گذشته ریزش قیمت محسوسیداشته است به طوری که در این مدت پراید 111 به قیمت 128 میلیون تومان رسیده است.

به گزارش نسیم اقتصاد، با توجه به تغییر فاز دلار از ابتدای امروز تاکنون که به گفته کارشناسان در نتیجه مواضع سیاسی نمایندگان مجلس بوده است و توقف روند کاهشی این ارز بازار خودرو نیز طی 24 ساعت اخیر ثبات قیمت را تجربه می کند. توقف روند ریزش قیمت‌ها از سوی معامله‌گران به ورود بازار به فاز انتظار تعبیر شده است.
بازار خودرو همزمان با ریزش نرخ دلار و امید به بازگشت آمریکا به برجام پس از افزایش قیمت ها و نوسانات شدیدی که در بهمن ماه تجربه کرد؛ در اواخر ماه گذشته و اوایل ماه جاری دوباره وارد فاز ریزشی شد و این ریزش قیمت ها در هفته جاری شدت گرفت به طوری که خودرو پراید 132 از 115 میلیون تومان در ابتدای هفته  جاری روز گذشته به 113 میلیون تومان رسیده است و طی 24 ساعت اخیر بر روی این قیمت ثابت مانده است و یا پراید 111 از 130 میلیون تومان در ابتدای هفته جاری روز گذشته به 128 میلیون تومان رسیده است و طی 24 ساعت اخیر بر روی این قیمت ثابت مانده است.
 
کاهش قیمت یک هفته اخیر در بین سایر خودروها نیز محسوس بوده است به طوری که در این مدت پژو 2008 مدل 98 از 850 میلیون تومان در ابتدای هفته جاری روز گذشته به 835 میلیون تومان رسیده است و طی 24 ساعت اخیر بر روی این قیمت ثابت مانده است و یا 207 اتوماتیک رینگ فولادی مدل 99 از 398 میلیون تومان در ابتدای هفته جاری روز گذشته به 390 میلیون تومان رسیده است و طی 24 ساعت اخیر بر روی این قیمت ثابت مانده است.
 
قیمت روز خودروها در جدول زیر آمده است:

اخبار مرتبط

نظرات شما