آموزش بر اساس وبینارها و دوره های آموزشی آنلاین و آفلاین توسط بخش آموزش و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی ومهندسی وساختمان نفت ایران برای پرسنل اجرا می شود .

به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از  روابط عمومی، مجید برزی رییس آموزش و برنامه ریزی شرکت ملی ومهندسی وساختمان نفت ایران اظهار کرد : در سال جاری به علت شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری دوره های حضوری وجود ندارد و با توجه به اهمیت امر آموزش  و توسعه فردی ،آموزش بر اساس وبینارها و دوره های آموزشی آنلاین و آفلاین پیش بینی شده است که توسط بخش آموزش و تجهیز نیروی انسانی پالایش و پخش برای همکاران اجرا می شود .
وی بیان کرد :در حال حاضر تعداد 7 دوره آموزشی به نام " مدیریت بهره وری" در سامانه جامع آموزش فراگیران ( جام) با حضور 92 نفر  از مدیران، مجریان، روسای واحد های ستادی، روسای میانی و نمایندگان سیستم مدیریت یکپارچه که با توجه به نتایج ارزیابی آنلاین در سامانه یاد شده با رضایت بسیار خوب از کیفیت و نحوه اجرای دوره ها همراه بوده است.
وی تصریح کرد : همکاری با واحد IT به منظور نصب نرم افزار Adobe Content بر روی رایانه کلیه شرکت کنندگان در دوره ها الزامی است .
برزی خاطر نشان کرد : هماهنگی با دوره آموزش  و تجهیز نیروی انسانی شرکت ملی گاز و ثبت نام 104 نفر در ترم بهار و 64 نفر در  دوره تابستان دوره های آموزشی مجازی آفلاین برگزار شده است .

اخبار مرتبط

نظرات شما