رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: بازار طلا و سکه امروز مقداری نوسان داشته و قیمت ها نسبت به روز گذشته روند افزایشی داشته است.

به گزارش نسیم اقتصاد، باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: ابراهیم محمدولی با اشاره به آخرین وضعیت طلا و سکه، گفت: بازار طلا و سکه امروز نسبت به روز گذشته روند افزایشی داشته است.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر بیان کرد: این افزایش قیمت طلا و سکه چشمگیر نبوده و معمول و منطقی بوده است. هر گرم طلای 18 عیار امروز در بازار طلا و سکه 720 هزار تومان معامله شد که دیروز در مقطعی به 710 هزار تومان رسید.

این مقام مسئول ادامه داد: یک مثقال طلای 17 عیار آب شده امروز در بازار 3 میلیون و 120 هزار تومان معامله شد. امروز در داد و ستدها یک قطعه سکه طرح جدید 7 میلیون و 340 هزار تومان، یک قطعه سکه طرح قدیم 7 میلیون و 150 هزار تومان، نیم سکه 3 میلیون و 730 هزار تومان، ربع سکه 2 میلیون و 30 هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و 90 هزار تومان معامله شد.

محمدولی گفت: نوسانات بازار طلا و سکه جزئی بوده است و در این 2 روز شاهد کاهش یا افزایش قیمت چشمگیر در بازار نبودیم. یکی از علت‌های افزایش قیمت طلا و سکه نوسانات اونس جهانی و افزایش داد و ستدها در بازار بود. اینطور که مشخص است بازار طلا و سکه روند التهابی ندارد و شاهد آرامش در این بازار هستیم.

این مقام مسئول در خصوص شکایت مردمی در خصوص کلاهبرداری برخی از طلا فروشی ها، گفت: مردم در هر صورت اگر شکایتی از طلا فروشان داشته باشند، می توانند به اتحادیه مراجعه و به آن سریعا رسیدگی خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات شما