معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران منطقه تهران ضمن رد شایعاتی که در مورد کمبود بنزین سوپر در تهران مطرح می‌شود، گفت: 180 جایگاه در تهران دارای بنزین سوپر هستند.

به گزارش نسیم اقتصاد، سعید برخوردار با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان در شهر تهران با کمبود بنزین سوپر مواجه نیستیم، اظهار کرد: بیشتر مجاری عرضه بنزین در تهران بنزین سوپر دارند و برای تامین این فراورده نفتی هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه به تمامی جایگاه‌های متقاضی بنزین سوپر داده می‌شود، تصریح کرد: استقبال چندانی از سوی مردم برای بنزین سوپر نیست که شاید علت آن نرخ آزاد این فراورده نفتی باشد و این موضوع ارتباطی با کمبود بنزین سوپر ندارد.

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران منطقه تهران با اشاره به تعداد جایگاه‌های فعال در شهر تهران، اظهار کرد: 334 جایگاه در تهران به صورت فعال وجود دارد که از این تعداد 180 جایگاه دارای بنزین سوپر هستند و می‌توان گفت که بیشتر جایگاه‌های سوخت بنزین سوپر دارند.

برخوردار با تاکید بر اینکه به هیچ عنوان در توزیع بنزین سوپر مشکلی نداریم، تصریح کرد: موضوعاتی که در مورد صادرات بنزین مطرح می‌شود ارتباطی با کمبود بنزین سوپر در تهران ندارد و در این زمینه هیچ مشکلی نیست.

منبع: ایران جیب
 

اخبار مرتبط

دزدی بنزین در روز روشن!

دزدی بنزین در روز روشن!

مشاور عالی انجمن مالکان جایگاه‌ها و مجتمع‌های خدماتی، رفاهی و بین‌راهی گفت: با افزایش... 18 تیر 1399

نظرات شما