یک فعال بازار خودرو در خصوص وضعیت بازار خودرو در ابتدای سال 99 اظهار داشت: یک رکود بی سابقه بر بازار خودرو حاکم است به نحوی که هیچ معامله ای انجام نشده است.

به گزارش نسیم اقتصاد، یک فعال بازار خودرو از رکود بی سابقه در بازار خودرو ناشی از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

کاظم محمدی نیکخواه در خصوص وضعیت بازار خودرو در ابتدای سال 99 اظهار داشت: یک رکود بی سابقه بر بازار خودرو حاکم است به نحوی که هیچ معامله ای انجام نشده است.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در ماه های پایانی سال افزود: پس از پایان تعطیلات رسمی کشور در آغاز سال جاری، تمامی نمایشگاه ها و دفترخانه ها همچنان در تعطیلی به سر می برند.

این فعال بازار خودرو در خصوص وضعیت بازار در ابتدای سال گذشته در مقایسه با سال جاری گفت: در هفته پایانی سال وضعیت به همین منوال بود اما به ندرت تبدیل به احسن می شد و یا معامله ای را شاهد بودیم اما در سال جاری از نمایشگاه داران و حتی تعمیرکاران درخواست شد که در منزل بمانند.

محمدی نیکخواه در خصوص وضعیت بازار ارز تصریح کرد: ارزش ارز روند کاهشی نداشته البته قیمت واقعی آن مشخص نیست و به دلیل تعطیلی صرافی ها عرضه و تقاضایی صورت نگرفته است.

این فعال بازار خودرو در پایان خاطرنشان کرد: قیمت خودرو در روزهای پایانی سال دچار نوسان ناشی از حباب گردید اما به دلیل فقدان معاملات نمی توان تحلیل درستی ارائه داد.

 

منبع: خبرخودرو

اخبار مرتبط

نظرات شما