در معاملات آغازین بازار سهام روز یکشنبه، شاخص کل با رشدی 8 هزار و 700 واحدی وارد کانال 541 هزار واحدی شد تا همچنان به روند صعودی خود ادامه دهد.

به گزارش نسیم اقتصاد، در آغاز معاملات روز یکشنبه بازار سهام، شاخص کل رشدی 8 هزار و 700 واحدی را به ثبت رساند تا ضمن تداوم روند صعودی خود وارد کانال 541 هزار واحدی شود.

در جریان 50 دقیقه ابتدایی معاملات امروز بورس، نزدیک 270 هزار معامله انجام شد که طی آن 2 میلیارد و 200 میلیون برگه سهم با ارزشی بالغ بر 14 هزار و 400 میلیارد ریال داد و ستد شد. سه نماد فملی، وبملت و فولاد به ترتیب با 743، 603 و 557 واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند. غگل، وبلمت و ومعادن نیز بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند.

در معاملات فرابورس نیز سه نماد ذوب، سمگا و بجهرم تاثیرگذارترین نمادها بر سبزپوشی شاخص بودند. در 50 دقیقه ابتدایی معاملات فرابورس نیز بیش از 150 هزار معامله با ارزشی بالغ بر 6 هزار و 350 میلیارد ریال صورت گرفت.

با توجه به روند کلی بازار به نظر می‌رسد امروز نیز در پایان بازار شاهد رشد 5 رقمی شاهد باشیم. چرا تقریبا اکثر نمادهای بازار در گروه‌های مختلف در محدوده مثبت معامله شده و بسیاری از نمادها نیز به دلیل تغییرات 20 درصدی قیمت به صورت موقت متوقف شده‌اند. شاخص کل در حالی امروز نیز در مدار مثبت سیر می‌کند که در پایان اولین روز هفته نیز رشدی 11 هزار واحدی را به ثبت رسانده بود.

 

منبع: تجارت نیوز

 

اخبار مرتبط

نظرات شما