با توجه به انتشار خبری مبنی بر اعلام تعطیلی کلیه واحدهای تجاری تهران از امروز سوم فروردین، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران توضیحاتی در این باره داد.

به گزارش نسیم اقتصاد، سید سعید راد با اعلام اینکه بارها تاکید کرده‌ایم که میادین میوه و تره بار در خط مقدم خدمت‌رسانی به شهروندان قرار دارند و تعطیل‌بردار نیستند، افزود: 250 میدان و بازار میوه و تره بار شهرداری تهران، بزرگ‌ترین زنجیره توزیع انواع میوه، سبزیجات، صیفی‌جات و سایر محصولات مصرفی شهروندان را تشکیل می‌دهند و تعطیلی آنها امکان‌پذیر نیست.

وی با تاکید بر فعالیت شبانه‌روزی کارکنان و کارگران میادین میوه و تره بار به ویژه در یک ماه اخیر، خاطرنشان کرد: کلیه همکاران ما با همه وجود و تمام توان برای خدمت‌رسانی به شهروندان، استوار و صبور ایستاده‌اند و به مردم عزیزمان قول می‌دهیم که میدان را خالی نمی‌کنیم.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، میادین و بازارهای میوه و تره بار تهران تا 9 شب 29 اسفند یک‌سره باز بودند و بعد از تعطیلی یک‌روزه اول فروردین، 22 میدان میوه و تره بار تهران از 8/30 صبح تا 13:50 دوم تا چهارم فروردین فعالیت می‌نمایند و علاوه بر این، کلیه میادین و بازارهای میوه و تره بار تهران از 8 صبح تا 13:30 پنجم تا دوازدهم فروردین باز هستند.

منبع: ایسنا

 

اخبار مرتبط

نظرات شما