به استناد اطلاعیه کدال و مصوبه مجمع 24 / 04 / 97 و جلسۀ هیات‌ مدیرۀ مورخ 10 / 09 / 98 اسامی اعضای هیات ‌مدیره بورس تهران و نمایندگان آنها و سمت هریک در سامانه کدال اعلام شد.

به گزارش نسیم اقتصاد، بر اساس "اطلاعیه معرفی/تغییر در ترکیب اعضای حقوقی هیات‌مدیره بورس اوراق بهادار تهران" با نماد بورس منتشره در سایت کدال، اسامی اعضای هیات ‌مدیره و نمایندگان آنها و سمت هریک اعلام شد. با تغییرات به عمل آمده در اعضای هیات ‌مدیره بورس تهران محمدرضا صادقی مقدم دانش آموخته دکترای مدیریت تولید جایگزین وحید رجبیان شد.

به این ترتیب آقایان محمد ابراهیم محمد پورزرندی به نمایندگی از سرمایه‌گذاری ملی ایران، محمد رضا صادقی مقدم به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری صبا تامین، سید مهدی سدیدی به نمایندگی از شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی، علی اکبر امین تفرشی به نمایندگی از شرکت گروه ارزش آفرینان پاسارگاد، محمودرضا خواجه نصیری به نمایندگی از کارگزاری خبرگان سهام، امیرتقی خان تجریشی به نمایندگی از کارگزاری بورس بیمه ایران و خانم سولماز وزیرزاده به نمایندگی از بانک آینده به عنوان اعضای جدید هیات مدیره بورس تهران معرفی شدند.

منبع: اقتصادآنلاین