رئیس اتحادیه بارفروشان از کاهش هزارتومانی قیمت سیب زمینی خبر داد و گفت: در روزهای آینده با افزایش عرضه، نرخ این محصول کاهش بیشتری خواهد داشت.

به گزارش نسیم اقتصاد، حسن صابری در گفتگو با خبرنگار مهر از کاهش 1000 تومانی قیمت سیب زمینی خبر داد و گفت: قیمت این محصول در میدان مرکزی میوه و تره بار به کیلویی 4 تا 5 هزارتومان رسیده و قیمت هرکیلوگرم سیب زمینی نو ممتاز نیز 6 هزارتوماناست.

این فعال بخش خصوصی ادامه داد: قیمت این محصول طی روزهای آینده با افزایش عرضه، کاهش بیشتری خواهد شد.

وی همچنین از کاهش جزئی قیمت هندوانه خبر داد و گفت: نرخ این محصول نیز این حدود 200 تومان در هرکیلوگرمکاهش یافته و هم اکنون بین 600 تا 900 تومان و نوع ممتاز آن 1500 تومان است.

صابری قیمت هرکیلوگرم گوجه فرنگی را نیز بین 2تا 3 هزار تومان و قیمت پیاز زرد را هزار تا 2 هزار تومان و پیاز شیری را بین 2 هزار تا 2 هزار و 500 تومان اعلام کرد.

رئیس اتحادیه بارفروشان همچنین قیمت موز را 9 تا 10 هزارتومان، 10 هزار و 500 تومان نوع ممتاز آن و هلو 4 تا 7هزارتومان، 12 هزارتومان نوع ممتاز آن را اعلام کرد.

قیمت‌های مذکور، قیمت این اقلام در میدان مرکزی میوه و تره بار است و در سطح شهر و مراکز خرده فروشی تا 30 درصد (هزینه حمل و سود خرده فروشی) به نرخ‌های مذکور افزوده می‌شود.

جدول کامل قیمت انواع میوه، سبزی و صیفی جات در میدان مرکزی میوه و تره بار شهر تهران به شرح ذیل است:

اخبار مرتبط

نظرات شما