شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران وضعیت کیفی خودروهای سواری تولیدی در خرداد ماه امسال را منتشر کرد.

به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از ایسنا، براساس جدیدترین گزارش اعلام شده از سوی این شرکت، در خرداد ماه امسال دو خودروی پژو 2008 و سیتروئن C3 پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

پس از آن در خودروهای سواری در سطح قیمتی یک؛ خودروهای نیو مزدا 3 و سوزوکی گرند ویتارا، در سطح قیمتی دو، کیا سراتو و هایما s7 اتوماتیک، در سطح قیمتی سه خودروهای 30B و چانگان 35CS، در سطح قیمتی چهار خودروهای تندر 90 پلاس و پلاس اتوماتیک، پارس تندر، پژو 207 اتوماتیک صندوق‌دار و بدون صندوق، پژو 207 و دنا پلاس همگی چهار ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

خودروهای جک S5، جک S3 و هایما S5 اتوماتیک سه ستاره کیفی و NEW MVM X33 S، دو ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاصاً داده‌اند.

در گروه قیمتی چهار نیز خودروهای تندر 90، رانا، پژو 206 صندوق‌دار و بدون صندوق، دانگ فنگ H30، کوییک، NEW MVM 315، دنا و پژو پارس اتوماتیک در این ارزیابی سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

در این گروه قیمتی همچنین سمند سورن، پژو پارس، سمند، پژو 405، ساینا، تیبا و تیبا 2 دو ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.

در خودروهای سواری در سطح قیمتی پنجم؛ همه محصولات اعم از پراید 111، پراید 131 و پراید 132 همگی تنها دو ستاره از پنج ستاره کیفی را توانسته‌اند کسب کنند.

در مدل ارزیابی کیفی خودروهای داخلی این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد.

اخبار مرتبط

نظرات شما