در روزهای گذشته خبر واگذاری معدن تراورتن میمه به حوزه علمیه اصفهان باعث واکنش فعالان محیط زیست منطقه شده بود.

به گزارش نسیم اقتصاد، رویداد24 نوشت: یک منبع آگاه از توقف روند واگذاری معدن میمه به حوزه علمیه اصفهان خبر داد و گفت: مسئول یکى از مراکز زیر مجموعه حوزه بدون اطلاع آیت‌الله مظاهرى این اقدام را انجام داده بود.

در روزهای گذشته خبر واگذاری معدن تراورتن میمه به حوزه علمیه اصفهان باعث واکنش فعالان محیط زیست منطقه شده بود. رویداد24 گزارش داده بود واکنش منتقدان به تشکیل زنجیره انسانی با حضور برخی از مدیران شهری منتهی شده بود. آنگونه که فعالان محیط زیستی خبر داده بودند این معدن قرار بوده به به حوزه علمیه اصفهان واگذار شود. یک منبع نزدیک به آیت‌الله مظاهری پاسخی برای رویداد24ارسال کرده که عینا منتشر می‌شود:

«در مورد خبر واگذارى یکى از معادن به حوزه علمیه اصفهان که طى چند روز گذشته در سایت‌ها و کانالهاى خبرى داخلى و خارجى انعکاس یافته، بر اساس پىگیرى‌ها و کسب اخبار موثق، این اقدام توسط مسئول یکى از مراکز زیر مجموعه حوزه علمیه و بدون اطلاع و کسب اجازه حضرت آیت‌الله مظاهرى رییس حوزه علمیه اصفهان انجام شده است. پس از نامه نگارى مردم محترم منطقه میمه در اوایل تیر ماه، آیت الله مظاهرى ضمن اعتراض به مدیر حوزه علمیه اصفهان بلافاصله دستور لغو این اقدام را صادر کردند و خواستار برخورد با مدیر متخلف شدند.

از این رو انتساب خبر واگذاری معدن میمه به آیت الله مظاهرى کذب محض است زیرا اساسا ایشان نسبت به این موضوع هیچ اطلاعی نداشته‌اند.»

اخبار مرتبط

نظرات شما