بیش از 11 هزار میلیارد ریال سود انواع اوراق در خرداد ماه جاری به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌شود.

به گزارش نسیم اقتصاد به نقل از تسنیم، مدیریت امور تسویه وجوه معاملات اوراق بهادار و بورس کالا شرکت سپرده گذاری مرکزی از پرداخت بیش از 11 هزار و 466 میلیارد ریال سود انواع اوراق به سرمایه گذاران درخرداد ماه جاری خبر داد.

همچنین زمان سررسید اوراق اجاره شرکت های سایپا، هواپیمایی ماهان، رایتل و فولاد کاوه جنوب کیش در خردادماه جاری است که شرکت سپرده‌گذاری مرکزی سود این اوراق را به سرمایه گذاران پرداخت می کند.

سود اوراق مشارکت شرکت‌های لیزینگ رایان سایپا، لیزینگ ایران و شرق، ملی نفت ایران، قطار شهری تبریز و شهرداری‌های تهران و اصفهان نیز اواخر ماه جاری به حساب سرمایه گذاران واریز خواهد شد.

علاوه بر این سررسید سود صکوک مرابحه خودرو، بنا گستر کرانه و کرمان خودرو و صندوق‌های سرمایه‌گذاری گنجینه آینده روشن، توسعه یکم، پارند و امین یکم فردا در خردادماه است که شرکت سپرده‌گذاری مرکزی سود این اوراق را نیز به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌کند.

این گزارش می‌افزاید: در حال حاضر در حدود 80 نوع انواع اوراق (اجاره، مرابحه، مشارکت، گواهی سپرده، اوراق رهنی، اسناد خزانه و استصناع) دربازار سرمایه منتشر شده است، اظهار داشت : سود این اوراق به صورت ماهانه و یا سه ماهه یکبار به سرمایه گذاران پرداخت می شود.

اخبار مرتبط

نظرات شما