نسیم اقتصاد- تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های اقتصادی کشور که صبح امروز سه شنبه (28 فروردین) در پیشخوان مطبوعات عرضه می‌شود.

به گزارش  نسیم اقتصاد به نقل از خبرنگاران جوان، مهمترین تیترهای روزنامه‌های اقتصادی امروز سه شنبه 28 فروردین ماه به بیان مسائلی همچون بالا گرفتن تب سوداگری در بازار مسکن،پشتوانه ارزی برای تامین دلار 4200 تومانی مهیا است، آغاز رقابت بانک ها برای جذب سپرده ارزی ،نرخ ارز امسال فقط 5 تا 6 درصد تغییر خواهد داشت، ارز مسافرتی فقط یک بار در سال پرداخت می شود ، حفظ ارزش دارایی های مردم ، دستگاه ها در افزایش حقوق قانون را دور نزنند، صادرات متخصص می خواهد و شیوه نوین کسب و کار با حمایت تمام قد از استارتاپ ها می پردازد.
همچنین از کنترل کیفیت خودروسازان راضی نیستیم ، عوامل قاچاق یک میلیاردی پوشاک، قصد تعطیلی صرافی ها را نداریم، آسیب رسانی به زندگی مردم ممنوع، تلخ و شیرین های برف بهاری، رونق بازار مسکن در گرو تصمیم دولت ،افزایش ثروت ملی با ثبات اقتصادی،بازرگرمی برای جذب سپرده های ارزی، روزگار سیاه کشاورزان، پیدا و پنهان دلار و بازار پول رقیب مسکن می شود؟ از جمله مهمترین تیترهای روزنامه های اقتصادی امروز به شمار می رود.
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی  28 فروردین ماه به شرح زیر است:

اخبار مرتبط

نظرات شما