نسیم اقتصاد- بانک قرض الحسنه رسالت، معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی و گروه توسعه کارآفرینی ثمین تفاهم نامه سه جانبه امضا کردند.

به گزارش  نسیم اقتصاد به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت خراسان رضوی، در نشستی با حضور محمدحسین حسین زاده مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت، مصطفی خاکسار قهرودی معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی، حمید حیدری مدیرعامل گروه توسعه کارآفرینی ثمین، روح ا... ایرانمنش مدیر بانک قرض الحسنه رسالت استان و علیرضا ابراهیمی بانکدار اجتماعی گرایش آستان قدس رضوی (معارف) تفاهم‌نامه‌ای با هدف توسعه فرهنگ همیاری اجتماعی، حمایت از کسب و کارهای خُرد خانگی و تولیدات ملی در جهت محرومیت زدایی مناطق کم برخوردار امضا شد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت در این نشست رویکرد بانک را در ارتباط با کمک به ایجاد مشاغل خرد برای افراد نیازمند و حل مشکلات اجتماعی مردم عنوان کرد. در ادامه معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی، با اشاره به وظایف این معاونت در راستای منویات رهبر معظم انقلاب در خدمت رسانی جدی به مستضعفان بر رسیدگی به خانواده‌های نیازمند تاکید کرد.

همچنین مدیرعامل گروه توسعه کارآفرینی ثمین با اشاره به طرح‌های این مجموعه در حمایت از تولیدات کانون‌های کار و زندگی در سال حمایت از کالای ایرانی و نحوه ساز و کار سایت بازار اعضا مطالبی را بیان کرد.

در این تفاهم‌نامه مقرر شد 12 هزار نفر زائر در قالب طرح مهر درخشان رضوی با حمایت بانک قرض الحسنه رسالت و گروه توسعه کارآفرینی ثمین به حرم بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) مشرف شوند و 20هزار جهیزیه کامل به نوعروسان مددجوی آستان قدس رضوی اهدا شود.

اخبار مرتبط

نظرات شما