نسیم اقتصاد- پس از ماه‌ها دوری نمادهای بانکی از بازار سهام، امروز نماد بانک پارسیان با اعلام پیغام ناظر بازار بورس به تابلوی معاملات بورس برگشت و مورد تقاضای خریداران قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری  نسیم اقتصاد؛ نماد معاملاتی بانک پارسیان پس از ارایه گزارش‌های مالی و انتشار پیش‌بینی‌های جدید بودجه سال مالی 96 به تابلوی معاملات بورس بازگشت و با حمایت خریداران مورد معامله قرار گرفت.
«وپارس» در حالی امروز باز شد که سهام مورد حمایت خریداران قرار گرفت و بیش از 97.7 درصد از سهام معامله شده در بازار از سوی حقوقی‌ها خریداری شد. حقیقی ها نیز بیش از 23.7 میلیون سهام را در بازار خریداری کردند.
بدین ترتیب، بانک پارسیان امروز درحالی به تابلوی معاملاتی بازگشت که مدیرعامل این بانک از برنامه افزایش سرمایه در سال جدید خبر داده است. در نتیجه بازگشایی نماد «وپارس» ، نزدیک به 50 میلیون سهم از سوی سرمایه گذاران خریداری شده است.
نماد معاملاتی بانک پارسیان «وپارس» نیز پس از رفع تعلیق جهت برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه مبنی بر تقسیم سود نقدی و لزوم ارایه گزارش‌های مالی جدید، بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله شد که در نهایت با اقبال خریداران قیمت خورد.

اخبار مرتبط

دولت باز هم تخلف کرد

دولت باز هم تخلف کرد

نسیم اقتصاد- سال 96 به آخرین روز خود رسید و آخرین برگه از این دفتر هم ورق خورد اما همچنان... 2 فروردین 1397

نظرات شما