نسیم اقتصاد- اولین شرکت در بازار سهام به لحاظ ارزش بازاری، با افشای اطلاعات با اهمیت از تعدیل مثبت سود هر سهم خود خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری  نسیم اقتصاد؛ هلدینگ بین‌المللی خلیج فارس با صدور اطلاعیه شفا‌ سازی سود هر سهم خود را در بودجه برآوردی سال مالی جاری افزایش داد.
بر اساس اطلاعات جدید منتشره از سوی «فارس»، سود پیش‌بینی شده هر سهم که در گزارش‌های قبلی 822 ریال پیش‌بینی شده بود، در جدیدترین گزارش به 1020 ریال افزایش یافت تا این هلدینگ بزرگ گروه پتروشیمی با تعدیل مثبت 24 درصدی بودجه برآوردی سال مالی 96 رو به رو شود.
این گزارش می‌افزاید، همچنین «فارس» طی انتشار صورت‌های مالی عملکرد میان دوره‌ای سال مالی جاری اعلام کرده طی دوره 6 ماهه به ازای هر سهم 2 ریال زیان شناسایی شده است.
نماد معاملاتی «فارس» پیش از شروع معاملات روز جاری متوقف شد و به دنبال انتشار این اطلاعات با اهمیت، فردا نماد مذکور به صورت حراج ناپیوسته و بدون محدودیت دامنه نوسان قیمت بازگشایی خواهد شد.
هلدینگ بین‌المللی صنایع پتروشیمی خلیج فارس برمبنای قیمت پایانی معاملاتی روز گذشته با ارزش بازاری 267 هزار و 800 میلیارد ریال بزرگترین شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران به لحاظ ارزش بازاری محسوب می شود.

اخبار مرتبط

نظرات شما