نسیم اقتصاد- برگزیدگان نهایی جشنواره فاوا در سال 1396 صبح امروز طی مراسمی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به صورت رسمی معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری  نسیم اقتصاد به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره فاوا در مجموع 5 محور این جشنواره در مجموع هیات داوران 25 برگزیده را در سال 1396 معرفی کردند.

بر همین اساس در محور «توسعه کسب و کارهای نوآورانه» و زیر محور نوآوری در کسب و کار، شرکت تجاریت الکترونیک ارتباط فردا رتبه نخست را کسب کرد. در محور  استارت آپ برتر در بخش ICT، شرکت راهکارهای سیدار پارس رتبه نخست، شرکت سامانه نگار آتنا رتبه دوم و شرکت های آسان بار و کافه کادو رتبه سوم را به دست آوردند.

در محور «دستگاه برتر در ارایه خدمات الکترونیک»، گمرک جمهوری اسلامی ایران رتبه نخست، شرکت مدیریت منابع آب ایران رتبه دوم و سازمان سنجش آموزش کشور به همراه سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی رتبه سوم را به دست آوردند.

ضمنا سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی ایران، سازمان هواشناسی کشور، سازمان ملی استاندارد و سازمان امور اراضی کشور شایسته تقدیر اعلام شدند. در محور «صادرات محصولات دانش بنیان» در زیر محور صادرات شرکت موننکو رتبه نخست، شرکت نیان الکترونیک رتبه دوم، شرکت کارخانجات کابل شهید قندی رتبه سوم را به دست آوردند.  

همچنین در این بخش و در زیر محور آمادگی صادرات شرکت صنایع ارتباطی پایا رتبه نخست، شرکت صنایع ارتباطی آوا رتبه دوم را بدست آوردند و شرکت آزمون کیفیت شایسته تقدیر اعلام شد.

در محور پژوهش های منتهی به فناوری و در زیرمحور پژوهش منجر به محصول یا خدمت و منتهی به مجوز شرکت نرم افزاری امن پراز رتبه اول را کسب کرد و شرکت داده پردازان دوران و شرکت افرانت به ترتیب رتبه های دوم و سوم را بدست آوردند.

در زیر محور پژوهش های تسهیل گر دسترسی به فناوری نیز شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات امن مهیمن رتبه نخست، شرکت مهندسی الکترونیک پندار پژوه رتبه دوم را به دست آوردند. در زیر محور شرکت های فناور دانشگاهی حاص از کار پژوهش نیز شرکت پیام افزار پیک آسا حایز رتبه نخست شد.

اخبار مرتبط

نظرات شما