نسیم اقتصاد- شرکت تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا در خصوص شایعات مطرح شده درخصوص انعقاد قراردادهای خارجی شفاف سازی کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نسیم اقتصاد، به دنبال شایعاتی که در خصوص انعقاد قراردادهای خارجی با این شرکت مطرح شده و قیمت سهام آن را دستخوش تغییر کرده، " کتوکا " اعلام کرد به استناد ماده 2 مکرر 3 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان به اطلاع می رساند پیرو شایعه منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر سرمایه گذاران خارجی و امضای قراردادهای جدید به استحضار می رساند این شرکت هیچ گونه قرارداد جدید که اثر با اهمیت بر درآمد پیش بینی و افشاء شده هرسهم سال 1386 داشته باشد (پیش بینی هر سهم 340 ریال) منعقد ننموده است و تاکنون هیچ گونه توافقی با سرمایه گذاران خارجی انجام نشده است.
همچنین در این نامه آمده است، بدیهی است در صورت وقوع هر گونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می‌شود.
گفتنی است به دنبال طرح شایعه انعقاد قراردادهای خارجی در "کتوکا" قیمت سهم طی دو ماه اخیر بیش از 33 درصد رشد کرد و از محدوده 300 تومان تا بالای مرز 400 تومان افزایش را تجربه کرد. این در حالی است که با شفاف سازی انجام شده، سهم در روز جاری و حتی در مرحله پیش گشایش با صف فروش مواجه شده است.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما