نسیم اقتصاد- شرکت تولید مواداولیه الیاف مصنوعی اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به پایان شهریور ماه 1397 را با افزایش 40 درصدی زیان هر سهم و تعدیل منفی بودجه برآوردی خود اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار نسیم اقتصاد، بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت تولید مواد اولیه الیاف مصنوعی پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی 97 با سرمایه 143 میلیارد و 488 میلیون ریال مبلغ 510 ریال زیان به طور خالص پس از کسر مالیات برآورد شده است.
این گزارش در حالی منتشر شده که زیان هر سهم در گزارش قبل مبلغ 365 ریال بود که با 40 درصد افزایش، 510 ریال پیش بینی شده است.
در این گزارش اعلام شده که براساس تصمیمات اتخاذشده در استانداری اصفهان با حضور استاندار، مدیر عامل پالایشگاه اصفهان و پتروشیمی اصفهان، اعضاء هیات مدیره پالایشگاه اصفهان، معاونین اداره کل اطلاعات و اداره کل صنعت، معدن تجارت که در مهر 1396 در رابطه با حل مشکلات شرکت پلی اکریل ایران برگزار گردیده، مقرر شده تا مواد اولیه پارازایلین مورد نیاز شرکت توسط پتروشیمی اصفهان بصورت ماهانه به میزان 3500 تن تامین و وجه آن بصورت مدت دار (حداکثر4 ماهه )دریافت گردد. در همین راستا، صورت سود و زیان شرکت برای سال مالی  97 مورد پیش بینی قرار گرفته است.
با توجه به پیش بینی تامین مواد اولیه پارازایلین مورد نیاز شرکت از اواخر آبان 1396، خط تولید شرکت در 2 ماهه اول سال مالی جاری به دلیل عدم وجود مواد اولیه و نقدینگی مورد نیاز متوقف بوده است .
 

اخبار مرتبط

نظرات شما