نسیم اقتصاد- سپرده‌گذاران البرز ایرانیان که سپرده آنها بالای 100 میلیون تومان است از امروز می‌توانند با مراجعه به شعب منتخب بانک تجارت تا سقف این رقم از سپرده‌شان را دریافت کنند.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از ایبِنا، با توجه به اینکه مدیریت دارائی‌ها و بدهی‌های تشکیلات موسوم به البرز ایرانیان با مصوبه شورای پول و اعتبار و ابلاغیه بانک مرکزی به بانک تجارت واگذار شده است، سپرده‌گذاران البرز ایرانیان که مانده سپرده آنها کمتر از100 میلیون تومان است از امروز طبق جدول زمان‌بندی می‌توانند به شعب منتخب این بانک مراجعه کنند تا تعیین تکلیف شوند.
همچنین آن دسته از سپرده‌گذاران البرز ایرانیان که مانده سپرده آنها بیش از  100میلیون تومان است نیز می‌توانند از امروز با مراجعه به شعب منتخب بانک تجارت نسبت به دریافت تا سقف 100 میلیون تومان از سپرده‌شان اقدام کنند. باقیمانده وجوه این سپرده گذاران نیز پس از ابلاغ مراجع ذیصلاح تعیین تکلیف خواهد شد.
بر این اساس بانک تجارت از سپرده‌گذاران خواسته است جهت سهولت در انجام کار ، صرفا در تاریخ‌های تعیین شده به شعب منتخب این بانک مراجعه کرده و همکاری لازم را با کارکنان شعب جهت تسریع در احراز هویت و پرداخت وجوه بعمل آورند.

جدول زمانی پرداخت وجوه سپرده گذاران تا سقف یک میلیارد ریالفهرست شعب منتخب بانک تجارت جهت پرداخت وجوه سپرده‌گذاران

اخبار مرتبط

نظرات شما