نسیم اقتصاد- نشست صمیمانه ایثارگران سازمان هواپیمایی کشوری با معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان فرماندهی و اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج سازمان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، در این جلسه وحید ازوجی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان ضمن عرض تبریک ایام ولادت نبی مکرم اسلام(ص) و تجلیل از نقش ایثارگران در پیشبرد اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به اهمیت حضور فعال و مقتدرانه ایثارگران در برنامه های جاری و بلند مدت سازمان برای توسعه و تعالی صنعت هوانوردی اشاره کرد.
وی افزود: بر کسی پوشیده نیست که ایثارگران و خانواده های محبوبشان در عهد با خالق هستی پا به میدان گذاشتند و بدون هیچ چشم داشتی رشادت و شهامت به خرج دادند و از کیان انقلاب و سرزمین ایران اسلامی دفاع کردند.
ازوجی تصریح کرد: آنچه مهم است این است که آنها در قلب و روح مردم جای دارند در فعالیت ها همچون استوانه های محکم پافشاری می کنند و همانطور که قبلا اشاره شد حضور پررنگ ایثارگران در فرایند توسعه صنعت می تواند چشم اندازهای مطمئنی در رسیدن به  اهداف را در پی داشته باشد.
همچنین در این جلسه تعدادی ا ز ایثارگران نقطه نظرات خود را نسبت به اهداف آتی عنوان کردند و مقرر شد کلیه امور ایثارگران سازمان در قالب فعالیت های حوزه مقاومت بسیج سازمان متمرکز و از طریق این حوزه پیگیری و دنبال شود.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما