نسیم اقتصاد- همزمان با حلول ماه مبارک ربیع الاول، فروش تسهیلاتی تعداد محدودی از کامیونت های پرطرفدار فوتون توسط سایپادیزل با تسهیلات قرض الحسنه و بدون ضامن آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از سایپانیوز، در راستای پاسخگویی به نیاز فعالان حوزه حمل نقل عمومی، صنعت پخش و خدمات شهری،‌ شرکت سایپادیزل با همکاری بانک قرض الحسنه رسالت، فروش تعداد محدودی از کامیونت های فوتون را با وام حداکثر 500 میلیون ریال با کارمزد 2% آغاز کرده است.
بر این اساس، کامیونت های کم استهلاک فوتون در تناژ 6 تا 8.5 تن، به صورت کابین خواب دار و بدون خواب در این طرح به هموطنان عزیز عرضه خواهد شد که تمامی محصولات مجهز به موتور پرقدرت کامینز و گیربکس با کیفیت ZF بوده و از 2 سال یا 200 هزار کیلومتر گارانتی برخوردار است.
بر اساس این گزارش، در بخش دیگری از این طرح، شرکت سایپادیزل به منظور پوشش درخواست مشتریان با آورده مالی اندک، فروش لیزینگی تا سقف 70 درصد قیمت خودرو و بازپرداخت 48 تا 60 ماه پیش بینی شده که در صورت تقسیط 48 ماهه تسهیلات، نیازی به معرفی ضامن نیست.
گفتنی است، تحویل تمامی محصولات این طرح به صورت فوری بوده و شرکت سایپادیزل، در صورت تکمیل ظرفیت، مجاز به توقف ثبت نام بدون اطلاع قبلی می باشد.
 

اخبار مرتبط

گوشت ارزان شد

براساس آخرین آمار منتشره قیمت 6 گروه از مواد خوراکی در هفته منتهی به 20 مهرماه سال جاری با... 26 مهر 1397

نظرات شما