نسیم اقتصاد- سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس گفت: قوای سه‌گانه عزم جدی برای حل مشکل سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری دارند.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از خانه ملت، بهروز نعمتی سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین جزئیات پرداخت بدهی سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری، گفت: دولت، مجلس و قوه‌قضائیه به‌طور جدی به دنبال حل مشکل سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری هستند و اقدامات خوبی نیز در این زمینه انجام شده است.
وی با بیان اینکه مؤسسه اعتباری کاسپین اقدام به پرداخت 200 میلیون تومان به تمامی سپرده‌گذاران کرده است، اظهار داشت: مراحل اجرایی پرداخت بدهی به سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری بیش از 200 میلیون تومان نیز با تصمیماتی که در بانک مرکزی و سه قوه اتخاذ شده، آغاز شده است و جای هیچگونه نگرانی در این زمینه برای سپرده‌گذاران وجود ندارد.
نماینده مردم تهران در مجلس با ابراز تأسف از اینکه رسانه‌ها به خوبی به موضوع روند پرداخت بدهی به سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری نپرداختند، افزود: اقدامات مطلوبی در زمینه پرداحت بدهی به سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری انجام شده که لازم است فضای رسانه‌ای به سمت آرامش و امیدبخشی پیش رود.
 نعمتی در ادامه به اقدامات انجام شده در دیگر مؤسسات اعتباری، به جز کاسپین برای پرداخت بدهی سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری اشاره و تصریح کرد: دیگر مؤسسات اعتباری به جز کاسپین نیز تاکنون به تمامی سپرده‌گذران یکصد میلیون تومان پرداخت کرده‌اند.
سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: قوای سه‌گانه عزم جدی برای حل مشکل سپرده‌گذاران مؤسسات اعتباری دارند که مجلس نیز از هر اقدامی در جهت حل مشکلات مردم استقبال می‌کند.
 

اخبار مرتبط

15 هزار میلیاردر غایب

از مجموع افرادی که می‌توانستند مراجعه به بانک‌ها برای تعیین وضعیت خود مراجعه کنند،... 13 مرداد 1397

نظرات شما