نسیم اقتصاد- بنا به اعلام بانک آینده تکلیف سپرده‌گذاران بیش از 100میلیون تومان موسسه افضل توس مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد، پیرو اطلاعیه‌های قبلی‌ بانک آینده درباره مصوبه شورای پول و اعتبار و ابلاغ بانک مرکزی برای واگذاری مدیریت دارایی و بدهی‌های تعاونی اعتبار افضل توس (درحال تصفیه) به بانک آینده، بدین‌وسیله به اطلاع‌ سپرده‌گذاران تعاونی پیش‌گفته می‌رساند؛ حسب تصمیم سران سه قوه، مجوز پرداخت حداکثر یک میلیارد ریال به اشخاصی که مجموع مانده سپرده های صاحب حساب بیش از یک میلیارد ریال است، ازسوی مراجع ذی‌صلاح ابلاغ شده است.
از این گروه از سپرده‌گذاران دعوت می‌شود؛ مطابق برنامه زمان‌بندی در جدول زیر، به ‌همراه اصل شناسنامه، کارت ملی و دفترچه یا گواهی سپرده، به شعب افتتاح‌کننده حساب خود در تعاونی اعتبار افضل توس‌ (در حال تصفیه) مراجعه کنند.
بدیهی است؛ پس از شناسایی، ارزیابی و انتقال مابقی دارایی-های تعاونی مذکور و دریافت مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح درباره نحوه تعیین تکلیف موجودی سایر سپرده گذاران، مراتب اطلاع رسانی می ‌شود.
به منظور تسهیل امور و خدمت رسانی شایسته به سپرده‌گذاران و جلوگیری از تراکم و ازدحام در شعب تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه)، از سپرده گذاران تقاضا می‌شود صرفاً در تاریخ های تعیین شده به شعب مذکور مراجعه کنند و باشکیبایی وبردباری، این بانک را در انجام این مسئولیت یاری نموده تا به فضل الهی، مسیر پیش روی به نحو احسن به سرانجام برسد.

اخبار مرتبط

نظرات شما