نسیم اقتصاد- دبیر انجمن خودروسازان ایران در بازدید از غرفه سایپا گفت: سایپا در دومین نمایشگاه خورو تهران حضور چشمگیری داشته و از نظر عرضه خودروهای جدید با برند سایپا و شرکای خارجی طرف قرارداد با دست پر به میدان آمده است.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از سایپا نیوز، احمد نعمت بخش با حضور در غرفه گروه سایپا در دومین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران اظهار کرد: توسعه محصول در گروه سایپا بسیار خوب است البته تنوع بیش از حد محصولات به دلیل عدم صرفه اقتصادی باید به درستی مدیریت شود.
دبیر انجمن خودروسازان ایران تصریح کرد: چنانچه توسعه محصول همراه با افزایش داخلی سازی باشد امر مطلوبی است و در غیر اینصورت ممکن است هدف اصلی که همان تقویت تولید داخل است محقق نشود و توسعه محصول باید متناسب با شرایط اقتصادی مردم باشد.
وی در خصوص خودروهای جدید سایپا گفت: پیش بینی می شود از کوییک به عنوان محصول داخلی سایپا استقبال بسیار خوبی صورت گیرد وعرضه کوییک و ساینا اتوماتیک در سبد محصولات سایپا فعالیت ارزشمندی است و این دو خودرو می توانند پاسخگوی بخشی از نیاز بازار خودرو باشند.
نعمت بخش افزود: ارائه خدمات مجازی از بخش های جذاب و بسیار خوب غرفه گروه سایپا در نمایشگاه است و با توجه به گسترش فعالیت ها و کسب و کارهای مجازی در دنیا, توسعه خدمات مجازی توسط گروه خودروسازی سایپا حرکت ارزشمندی است که قطعا رضایت مشتریان و مردم را به دنبال خواهد داشت.
دبیر انجمن خودروسازان ایران تصریح کرد: مهمترین اصل در شرکت های خودروسازی کسب حداکثر رضایت مشتریان است و باید از طریق نمایندگی های خدمات پس از فروش به این اصل مهم اهتمام بیشتری صورت گیرد.
نعمت بخش در خصوص استانداردهای جدید خودرویی خاطرنشان کرد: باید زیرساخت های لازم در بخش جاده ها, خیابان ها و مهمتر از اینها در بخش سوخت باکیفیت و یورو 4 فراهم شود و پس از آن استانداردهای جدید اجباری شود در غیر اینصورت به خودروهای تولیدی آسیب جدی وارد خواهد شد.
دبیر انجمن خودروسازان ایران ضمن بازدید از خودروی جدید C3 سایپاسیتروئن گفت: C3 خودروی مناسبی برای بازار ایران است و چنانچه در تعیین قیمت آن مطالعه دقیق از بازار صورت گیرد و به قیمت مناسبی عرضه شود حتما با استقبال خوب مردم و جوانان رو به رو خواهد شد.
وی در مورد مشارکت سایپا با سیتروئن تصریح کرد: این نوع مشارکت در تولید خودرو باعث افزایش توان خودروسازان و قطعه سازان داخلی خواهد شد و سطح استانداردهای تولید خودرو را ارتقا خواهد داد.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما