نسیم اقتصاد- رییس هیات مدیره شرکت سام پلیمر بنیان در خصوص تاسیس این شرکت گفت: شرکت سام پلیمر بنیان از ابتدای سال 96 تاسیس شده و کار ما تولید پلیمرهای مهندسی است.

به گزارش خبرنگار نسیم اقتصاد، تورج صمیمی ادامه داد: تولید شرکت از آخر آبان ماه شروع می‌شود و این نمایشگاه برای ما در واقع پیش‌بازاریابی و معرفی است ولی کارخانه درحال حاضر تجهیز شده و آزمایشگاه و بخش R&D شرکت تشکیل شده است.
وی افزود: همچنین فرمولاسیون‌ها، محصولات، ظرفیت تولید و بازار هدفمان مشخص شده است و عرضه محصولاتمان از ابتدای آذر 1396 خواهد بود.
صمیمی درباره محصولات تولیدی شرکت سام‌پلیمر بنیان گفت: بنا بر شعار شرکت "مهندسی خواص تخصص ماست."، امیدوارم بتوانیم این فرهنگ را به مشتری‌ها و مصرف‌کنندگان عزیزمان تفهیم و القاء کنیم که خواص مواد را بخرند و نه صرفا مواد را،  چون امروزه دنیای کامپاندینگ به‌قدری گسترش یافته است که در اکثر دنیا فرمول برای  مصرف خاص طراحی می‌شود ولی در ایران مصرف کننده‌های عزیز ما صرفا درپی نام تجاری کالا هستند.
وی در زمینه چگونگی انتخاب بازار هدف تاکید کرد : با توجه به کمبودهایی که هنوز در ایران در بحث کیفی کالا حس می‌کنیم بازار هدف ما در ابتدای امر ایران است و سه مرحله تولید در کارخانه  صورت می گیرد که مرحله اول و فاز یک ظرفیت تولید 3 هزار تن، فاز دوم 5 هزار تن و فاز سوم که در 5 سال آینده راه‌اندازی خواهد شد.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما