نسیم اقتصاد- مسئول تالار منطقه ای بورس کرمانشاه اعلام کرد: فعالیت این تالار پس از زلزله مهیب شب گذشته در روز جاری به صورت عادی در جریان است.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از ایبِنا، زهرا دفتری با اعلام اینکه همه 21 کارگزاری موجود در تالار منطقه ای بورس کرمانشاه از آغاز معاملات سهام امروز دوشنبه 22 آبان ماه فعالیت های خود را بدون اختلال و مشکل دنبال می کنند اظهارداشت:‌ سهامداران و کارگزاری های حاضر در این تالار با انجام داد و ستد سهام همانند روزهای گذشته در جریان فرایند کلی معاملات روزانه قرار دارند.
این مقام رسمی تالار منطقه ای بورس کرمانشاه، در ادامه گفت: هیچ یک از زیرساخت های موجود برای معاملات سهام در این تالار با مشکل و آسیبی همراه نشده و فعالان حقیقی و حقوقی در این تالار به راحتی مشغول انجام معاملات روزانه خود هستند.
ارتباط آنلاین با سامانه معاملاتی بورس
مسئول تالار منطقه ای بورس کرمانشاه با بیان اینکه مشکل خاصی درباره خدمات رسانی به فعالان در جهت انجام معاملات وجود ندارد اضافه کرد: ارتباط آنلاین سامانه اصلی معاملاتی بورس با تالار منطقه ای کرمانشاه و بسترهای اینترنتی در این تالار در وضعیت پایدار قرار دارد و معامله گران و کارگزاری ها همانند همیشه در خرید و فروش سهام مشارکت دارند.
افزون بر این دفتری در خصوص جایگاه تالار منطقه ای بورس کرمانشاه در میان سایر تالارهای منطقه ای در کشور اظهار داشت : تالار بورس این استان در بین همه تالار های منطقه ای کشور، در رتبه سیزدهم را از نظر حجم، ارزش و تعداد معاملات قرار دارد.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما