نسیم اقتصاد- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و رییس سازمان بهزیستی برای خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان دستور صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد، در پی وقوع زلزله در برخی از استان‌های غربی کشور از جمله ایلام و کرمانشاه در شامگاه روز یکشنبه 21 آبان ماه 1396، وزیر تعاون، کارورفاه اجتماعی دستور بسیج امکانات و ارایه خدمات بهداشتی، درمانی و مشاوره ای و مددکاری را صادر کرد.
علی ربیعی با صدور دستوری به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: همه خدمات و  امکانات بهداشتی و درمانی زیر مجموعه سازمان تامین اجتماعی با فوریت نسبت به بستری و مداوای حادثه دیدگان اقدام نموده و همه مساعی خود را برای کمک‌رسانی به هموطنان آسیب‌دیده در دو استان ایلام و کرمانشاه و سایر استان‌های خسارت‌دیده به کارگیرید.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین سازمان بهزیستی کشور را موظف کرد با توجه به اثرات منفی و پیامدهای سخت و دشوار برای خانواده‌هایی که دچار حوادث غیر مترقبه شده و برخی از اعضای خانواده خود را از دست داده اند ضروری است سازمان بهزیستی در مناطق زلزله دیده تمام خدمات، امکانات و تسهیلات خود را جهت ارائه خدمات مشاوره و ارائه خدمات روانشناسی، مددکاری به خانواده‌های مصیبت زده در جهت کاستن از آلام و درد این عزیزان بسیج کند.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما