نسیم اقتصاد- مدیرعامل توزیع برق کرمانشاه گفت: همکاران ما که متشکل از 6 اکیپ استان، 6 اکیپ پیمانکار و 10 اکیپ دیگر که از استان ها و شهرهای همجوار که مجموعاً 22 اکیپ می شوند به شهرستان سرپل ذهاب اعزام شده اند که امیدواریم با وصل کردن پست فوق توزیع بتوانیم هر چه زودتر در مرحله اول برق شهر سرپل ذهاب را وصل کنیم.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از پاون، مهندس علیمراد مرادی مجد مدیرعامل شرکت توزیع استان کرمانشاه در مورد خسارات ناشی از زلزله به شبکه برق استان اظهار داشت: هم اکنون برق شهرستان سرپل ذهاب قطع است اما در سایر مناطق استان خوشبختانه مشکل قطعی برق وجود ندارد.
وی افزود: همکاران ما که متشکل از 6 اکیپ استان، 6 اکیپ پیمانکار و 10 اکیپ دیگر که از استان ها و شهرهای همجوار که مجموعاً 22 اکیپ می شوند به شهرستان سرپل ذهاب اعزام شده اند که امیدواریم با وصل کردن پست فوق توزیع بتوانیم هر چه زودتر در مرحله اول برق شهر سرپل ذهاب را وصل کنیم.
وی تصریح کرد: متاسفانه خرابی ناشی از زلزله بسیار زیاد بوده اما امیدواریم بتوانیم حداکثر تا ظهر امروز برق شهرستان سرپل را وصل کنیم.
مدیرعامل توزیع برق کرمانشاه گفت: همکاران ما و ستاد بحران بلافاصله بعد از وقوع زلزله به منطقه اعزام شدند که امیدواریم بتوانیم هر چه زودتر خدمات رفاهی اولیه را به این شهر برگردانیم. 
 

اخبار مرتبط

نظرات شما