نسیم اقتصاد- رییس شعبه یزد بانک توسعه صادرات اعلام کرد: در راستای برقراری خطوط اعتباری، قراردادی به ارزش یک میلیون و 600هزار یورو با خریدار روسی جهت صادرات پسته از طریق این شعبه منعقد شد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات، آقای مجید غفوری منش با اعلام این مطلب افزود : این اقدام در چارچوب سلسله اقدامات مسوولان بانک در اعطای تسهیلات 10 میلیون یورویی به میربیزنس بانک روسیه جهت تامین مالی صادرات در قالب اعتبار خریدار انجام شده است.
وی تصریح کرد: اولین اعتبار اسنادی صادراتی گشایش شده توسط MIR BUSINESS BANK روسیه به مبلغ 560 هزار یورو دریافت شده و با هماهنگی مدیریت امور بین الملل به ذینفع مربوطه ابلاغ گردیده که هم اکنون در حال اجراست.
به گفته غفوری منش، برقراری خطوط اعتباری اعتبار خریدار و ریفاینانس با عنایت به رسالت و هدف اصلی بانک در حمایت از فعالان اقتصادی و نیز بمنظور افزایش توان رقابتی صادرکنندگان ایرانی در کشورهای هدف ایجاد شده است.
رییس شعبه یزد بانک توسعه صادرات ابراز امیدواری کرد با حمایت و پشتیبانی همه جانبه تمامی مقامات مسئول و تلاش و همکاری مجموعه بانک گامی بلند در جهت نیل به اهداف اقتصادی استان برداشته شود.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما