نسیم اقتصاد- شرکت معادن منگنز ایران پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1396.12.29 عملکرد حسابرسی نشده دوره 6 ماهه خود را با 151 درصد تعدیل مثبت برآورد کرد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد، بر مبنای اطلاعات دریافتی از شرکت معادن منگنز ایران پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی 96 با سرمایه 202 میلیارد و 400 میلیون ریال مبلغ 196 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات پیش بینی شده است.
بدین ترتیب، سود هر سهم «کمنگنر» که در گزارش قبل مبلغ 78 ریال سود برآورد شده بود در گزارش جدید به 196 ریال افزایش یافت تا در بودجه خود با 151 درصد تعدیل مثبت همراه شود.
براساس این اطلاعات عملکردی، شرکت معادن منگنز ایران در دوره 6 ماهه بودجه خود را 24 درصد پوشش داد و به ازای هر سهم مبلغ 48 ریال سود شناسایی کرد.
در این گزارش جدید، «کمنگنز» یکی از دلایل تغییرات خود را ناشی از افزایش درآمد غیرعملیاتی نسبت به پیش بینی قبلی ناشی از فروش تعداد 5 میلیون سهم شرکت ذغالسنگ پروده طبس به مبلغ هر سهم 4700ریال اعلام کرده است.
همچنین، کاهش پیش بینی هزینه‌های مالی از بابت تصمیم شرکت مبنی بر تصفیه بخشی از تسهیلات از محل نقدینگی حاصل شده از فروش سرمایه گذاری پروده طبس از دیگر دلایل این تغییرات اعلام شده است.
با توجه به این تعدیل مثبت سود هر سهم، نماد معاملاتی شرکت معادن منگنز ایران طی معاملات چهارشنبه 17 آبان ماه از سوی ناظر بازار متوقف شد.
 

اخبار مرتبط

980 ملک بانک ملت فروخته شد

مدیرعامل بانک ملت با اشاره به روند مولدسازی دارایی های مازاد در این بانک گفت: فروش 980 ملک... 14 شهریور 1397

نظرات شما