نسیم اقتصاد- روز گذشته تیمی از بازرسان سازمان هواپیمایی کشوری در فرودگاه نجف مستقر و از بخش های مختف این فرودگاه بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، جهت تسهیل در چگونگی اعزام و پذیرش زائران ایرانی عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی، محمد سعید شرفی مدیرکل دفتر نظارت بر عملیات هوانوردی و علی اصغر باریکانی مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاهها، شرکت ها و موسسات هوانوردی به همراه چند تن از بازرسان سازمان هواپیمایی کشوری با حضور در فرودگاه نجف با مدیران این فرودگاه دیدار و گفت و گو کردند.
براساس این گزارش تیم مذکور پس از بررسی موضوعات عملیاتی، تمهیدات و تسهیلات در نظر گرفته شده برای خدمت رسانی به زوار اربعین، از بخش های مختلف ترمینال، گیت های گذرنامه، بخش مدیریت بار، مرکز مدیریت عملیات فرودگاه، خدمات فرودگاهی  و ارائه خدمات به پروازها در بخش ایرساید فرودگاه نجف بازدید به عمل آمد.
همچنین جلسه ای در ساختمان مدیریت فرودگاه نجف با حضور مدیران عملیات فرودگاه و روسای ایستگاه های شرکت های هواپیمایی ایرانی، بررسی موضوعات عملیاتی و راهکارهای ارائه خدمات مناسب تر به زائران اربعین در حضور تیم اعزامی سازمان هواپیمایی کشوری آخرین هماهنگی ها در این خصوص صورت گرفته است.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما