نسیم اقتصاد- مدیرعامل شرکت بیمه البرز در مراسم انعقاد تفاهمنامه همکاری با بانک قرض الحسنه مهر اظهارداشت: این دو مجموعه در تعامل با یکدیگر می توانند نقش بسزایی در رفع مشکلات مالی مردم خصوصاً اشخاص آسیب دیده داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر، رسول تاجدار در ادامه گفت: صنعت بیمه گذشته از عملکرد ویژه خود، یعنی تامین و جبران خسارت می‌تواند به‌صورت یک منبع تامین مالی و سرمایه‌گذاری نقش مهمی در اقتصاد ایفا کند.
مدیرعامل شرکت بیمه البرز تصریح کرد: صنعت بیمه به سبب توان بالقوه‌ای که در فراهم ساختن زمینه‌های مناسب اقتصادی دارد، در حفظ حقوق بیمه‌گذاران و در نیل به رشد و توسعه اقتصادی کشور اهمیت فراوان دارد.
وی افزود: این صنعت به‌ویژه در کشوری چون ایران با مشخصه‌هایی نظیر بازسازی و نوسازی ظرفیت‌های تولیدی، هدایت اقتصاد از فعالیت‌های غیر مولد به مولد و اعمال سیاست‌های مهار تورم از طریق افزایش تولید، حائز اهمیت است.
تاجدار با اشاره به نقش بسزای تسهیلات قرض الحسنه و خدمات بانکداری اسلامی اظهارداشت: خدمات شرکت بیمه البرز و بانک قرض الحسنه مهرایران از لحاظ تاثیر در بهبود معیشت و توانمندسازی اقشار متوسط جامعه با یکدیگر تشابهات زیادی دارند واین تفاهمنامه می تواند به تقویت توان دومجموعه در ارائه خدمات شایسته تر به جامعه کمک نماید.
در ادامه، دکتر مرتضی اکبری ضمن اشاره به ظرفیت های همکاری دو مجموعه بیان داشت: بانک قرض الحسنه مهرایران از تمامی توان و پتانسیل خود برای کمک به آحاد جامعه و تحقق مسئولیت های اجتماعی استفاده خواهد کرد و در این راستا همکاری سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی می تواند به تسریع در ارائه خدمات شایسته به نیازمندان واقعی کمک کند.
وی افزود: سبد محصولات بانک قرض الحسنه مهرایران و شرکت بیمه البرز از نظر حمایت از افراد واجد شرایط و مددخواه تشابهات بسیاری دارد و امیدواریم این تفاهمنامه بابی برای گسترش تعاملات دوجانبه در آینده ای نزدیک باشد.
شایان ذکراست، سلیمان توکلی عضو هیات مدیره، یوسف نجدی مدیر امور استان ها، محبوبه رنجبر رئیس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی و سلطانیان مدیرشعب استان تهران بانک و همچنین مجید نادری قائم مقام مدیرعامل شرکت بیمه البرز در این نشست حضور داشتند.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما