نسیم اقتصاد- بانک سامان در راستای تأمین مالی پروژه‌های صنعتی و توسعه‌ای، تامین مالی بخشی از پالایشگاه ستاره خلیج فارس را برعهده گرفت.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از اداره روابط عمومی بانک سامان، علیرضا معرفت معاون اعتباری با اعلام این خبر اظهارداشت: بانک سامان برای تامین سرمایه در گردش پالایشگاه ستاره خلیج فارس از طریق مدیریت بانکداری شرکتی، یک‌ هزار میلیارد ریال به این شرکت پرداخت کرده است.
وی افزود: این تسهیلات ازسویی سبب پویا و فعال‌تر شدن شرکت‌ و از یک طرف سبب تثبیت و توسعه اشتغال در استان هرمزگان که پالایشگاه در آنجا قرار دارد شده است.
براساس این گزارش، فاز نخست پالایشگاه ستاره خلیج فارس به عنوان بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی جهان از ابتدای امسال راه‌اندازی شده است و با تکمیل آن، کشور درزمینه بنزین و گازوییل خودکفا می‌شود.
با بهره‌برداری از پالایشگاه ستاره خلیج فارس، بیش از 4 هزار نفر به‌صورت مستقیم و 12 هزار نفر به‌طور غیرمستقیم مشغول به‌کار می‌شوند.
گفتنی است، متقاضیان استفاده از طرح‌ها و خدمات مدیریت بانکداری شرکتی بانک سامان می‌توانند با شماره تلفن 23095681-021 تماس بگیرند.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما