نسیم اقتصاد- عنوان برترین اداره بهداشت، ایمنی، محیط زیست (HSE) در میان شرکت های پالایشی کشور به شرکت پالایش نفت شهیدتندگویان تهران تعلق گرفت.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از شانا، پس از بررسی های انجام شده از سوی بازرسان و ممیزان شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در حوزه های بهداشت، ایمنی، محیط زیست، پدافند غیر عامل و استقرار سیستم مدیریتی HSE-MS در شرکت های پالایشی کشور، پالایشگاه تهران توانست با کسب بیشترین امتیاز عنوان برترین اداره HSE شرکت های پالایشی کشور را کسب کند.
اجرا و پیاده‌سازی سیستم مدیریت، بهداشت، ایمنی و محیط‌زیست در شرکت پالایش نفت تهران به ‌عنوان یک اولویت و اصل مهم مطرح است به‌طوریکه این سیستم مدیریتی، زمینه‌های بهبود روزافزون در ایمنی، سلامت افراد، حفظ سرمایه های شرکت و حفاظت از محیط زیست را به همراه داشته است.
شرکت پالایش نفت تهران که در سال 1347در 15 کیلومتری جنوب تهران تأسیس شد، در حال حاضر مشتمل بر دو پالایشگاه جنوبی و شمالی است.
خوراک نفت خام این پالایشگاه از شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب روزانه از طریق دو خط لوله 24 و 26 اینچ، از میدان های نفتی مارون اهواز تامین می شود.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما