نسیم اقتصاد- شرکت توزیع نیروی برق تبریز از تمامی مشترکین خود به خاطر گذر موفق از پیک تابستان قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از پاون، عادل کاظمی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با اشاره به عبور موفق از پیک تابستان 96 اظهار داشت: امسال با وجود گرمای بی سابقه در فصل تابستان، ماتوانستیم با همکاری خوبی که از طرف مشترکین با ما شد، بدون خاموشی از این فصل عبور کنیم.
وی افزود: سهمیه ابلاغی شرکت توانیر برای کاهش پیک بار، 50 مگاوات بود که در سه بخش بهره برداری، خدمات مشترکین و مدیریت مصرف بر عهده این شرکت گذاشته شده بود.
وی تشریح کرد: در بخش مدیریت مصرف که همکاری مشترکین را می طلبید، مشترکین صنعتی در سه بخش طرح قطع بار برنامه‌ریزی شده، طرح ذخیره عملیاتی و خود تامین با این شرکت همکاری نمودند.
وی از همکاری خوب ادارات شهرستان تبریز در عبور از پیک تابستان خبر داد و افزود: امسال ما توانستیم با بیش از 100 اداره دولتی تفاهم نامه همکاری منعقد کنیم که سهم بسزایی در کاهش پیک بار داشت.
کاظمی همچنین تصریح کرد: مشترکین بخش خانگی و کشاورزی نیز همکاری چشمگیری در این مورد داشتند که از همه این عزیزان تشکر می کنیم.
وی یکی از چالش های مهم پیک تابستان را کولر های گازی پرمصرف عنوان کرد و افزود: ورود بی رویه کولر های گازی فاقد استاندارد های لازم به کشور و رغبت به استفاده از این نوع کولر که با شرایط آب و هوایی منطقه تناسب ندارد، یکی از مهم ترین دلایل افزایش پیک روز در سال های اخیر است.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما