نسیم اقتصاد- دکتر محمدرضا حسین زاده مدیرعامل بانک ملی به همراه عضو هیات مدیره بانک ملّی و رئیس هیأت مدیره شرکت داده ورزی سداد، رئیس اداره کل مدیریت عملیات بانکی، رئیس اداره کل امنیت و توسعه سیستم ها و رئیس اداره کل آمار و اطلاعات بانکی، بانک ملی از شرکت داده ورزی سداد بازدید بعمل آوردند.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از شرکت داده ورزی سداد، در این جلسه که به میزبانی دکتر خالقی مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره و معاونان شرکت برگزار شد، گزارش مبسوط و جامعی توسط مدیرعامل سداد، از عملکرد نه ماهه شرکت (ابتدای دی ماه 95 تا پایان شهریور ماه 96)، به حاضرین ارائه گشت.
دکتر حسین زاده در این نشست چهار ساعته، با اشاره به اقدامات سداد در تولید و پشتیبانی سامانه «بام»، این سامانه را یکی از نقاط قوت بانک ملی ایران در نظام بانکی کشور دانست و گفت: خوشبختانه همه مراحل تولید و پیشتیبانی بام در زیرمجموعه های بانک در حال انجام است.
مدیرعامل بانک ملی در ادامه، جزئیات روند پیشرفت تمامی پروژه های گذشته، جاری و در دست آماده سازی را مورد پرسش دقیق قرار داد و سپس ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های ارزنده مدیران و کارکنان پرتلاش شرکت که مسؤولیت های سنگین حوزه تخصصی خود را بر عهده دارند؛ از حضور در هلدینگ داده ورزی سداد به عنوان شرکتی که به منزله ی بازوی پرتوان فن آوری اطلاعات بانک ملّی ایران می باشد، ابراز خرسندی کرد و همچنین تولید سامانه پیام رسان «بله» را که موجب تحسین فعالان حوزه فناوری اطلاعات و مسؤولان بانک مرکزی می باشد را، یکی دیگر از اقدامات قابل تقدیر شرکت سداد عنوان کرد.
وی سپس هدف از این بازدید را تشکر از همه کسانی دانست که در این اقدامات نقش مستقیم و اساسی داشتند و اظهار امیدواری کرد که با تلاش مدیران و کارکنان سداد، این روند با سرعت بیشتر و کیفیت بهتر ادامه پیدا کند.
مدیرعامل بانک ملی ایران،  همچنین بر تداوم دستاوردهای کنونی و ارتقای سطح کمّی، همراه با حفظ کیفیت و نوآوری مدّنظر کارشناسان و مدیران هلدینگ سداد در حوزه معاونت فن آوری اطلاعات بانک ملّی ایران اشاره و خواستار پیشگامی بیش از پیش این روند رو به رشد شد.
در این نشست همچنین مهندس خاتونی، عضو هیات مدیره بانک ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های شبانه روزی مدیران و کارکنان شرکت، توضیحاتی را در خصوص روند پیشرفت پروژه ها به مدیرعامل بانک ارائه داد.
شایان توجه است؛ خالقی مدیرعامل شرکت داده ورزی سداد در گزارش خود نیز، به تبیین اقدامات و پروژه های سداد در حوزه معاونت‌های نرم افزار، عملیات، طرح و برنامه، کسب و کار و مالی پرداخت و ضمن تشریح جزئیات اقدامات و برنامه های آتی سداد در این حوزه ها، که به دست جوانان متخصص، متعهد و با انگیزه شرکت در حال اجرا است، پاسخگوی سوالات مطروحه از سوی دکتر حسین زاده بود.
در پایان نشست یاد شده، دکتر حسین زاده و هیأت همراه در معیّت دکتر خالقی و معاونین شرکت از واحدهای مختلف سداد دیدن بعمل آوردند. در این بازدید که فرصت بسیار مغتنمی برای آگاهی هر چه بیشتر مدیرعامل بانک ملّی ایران از روند اجرای پروژه ها و پیشرفت کارها در شرکت داده ورزی سداد بود، از سوی ایشان بر توسعه چشم اندازهای پیش روی شرکت تأکید مضاعف شد.
 
 

اخبار مرتبط

نظرات شما