نسیم اقتصاد- عضو هیات مدیره بانک ملی از آمادگی این بانک برای حمایت از واحدهای تولیدی کوچک و متوسط و تبدیل آنان به شرکت های بزرگ و اشتغال زا و نیز ایجاد زنجیره های تولیدی در گروه های صنعتی بزرگ در راستای تحقق شعار سال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از روابط عمومی بانک ملی، محمود شایان در دیدار با مدیران گروه صنعتی صباح استان گلستان، مشتریان را ولی نعمت و صاحبان واقعی این بانک مردمی دانست و بر ارائه خدمات متنوع به شرکت ها و واحدهای تولیدی فعال در قالب تسهیلات ارزی و ریالی، گشایش اعتبار اسنادی داخلی و خارجی، انواع خدمات بانکداری الکترونیک و غیرحضوری، کمک به رفع احتیاجات معیشتی و ضروری کارکنان و ... تاکید کرد.
شایان در ادامه به همراه خانعلی رشیدی رئیس اداره امور شعب استان گلستان، فریدون رشیدی رئیس اداره کل اعتبارات، مصطفی محسنی رئیس اداره کل بررسی طرح ها و جمعی از مسئولان بانک ملی ایران در استان، از خطوط تولیدی چند شرکت متعلق به گروه صنعتی صباح بازدید کرد.
گروه تولیدی صنعتی صباح تولیدکننده انواع محصولات و فرآورده های لبنی و همچنین صنایع وابسته و جانبی است. این واحد تولیدی به عنوان کارآفرین نمونه و صادرکننده برتر کشور سالانه انواع محصولات لبنی را به ارزش بیش از 60 میلیون دلار به کشورهای همسایه صادر می کند.
در شرکت های گروه صنعتی صباح واقع در استان های گلستان، خراسان رضوی و اصفهان، 2700 نفر به طور مستقیم مشغول به کارند.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما