نسیم اقتصاد- جشن روز جهانی تکواندو با حمایت مالی بانک صادرات در آمفی تاتر مجموعه فرهنگی تفریحی دریاچه شهدای خلیج فارس در غرب تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از روابط عمومی بانک صادرات، این جشن به میزبانی هیات تکواندو استان تهران با همکاری فدراسیون تکواندو و با حضور جمع کثیری از خانواده ها و دوستداران تکواندو درحالی برگزار شدکه بانک صادرات ایران نیز با ارائه خدمات و محصولات متنوع بانکی به جمع دوستداران و حامیان این رشته المپیکی درحاشیه دریاچه خلیج فارس پیوست. حضور مؤثر و اقدام شایسته این بانک در عمل به رسالت‌های اجتماعی و ترویج فرهنگ ورزش قهرمانی مورد تقدیر ورزشکاران و مسئولان قرار گرفت .
سخنرانی سردارخلیلی رییس هیات تکواندو تهران، پولادگر رییس فدراسیون و گل محمدی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران، پخش کلیپ و ادای احترام به شهید مدافع حرم، محسن حججی و تجلیل از خانواده شهید خواجه صالحانی اولین شهیدمدافع حرم در سال 1396 و اجرای موسیقی زنده از جمله برنامه های ویژه جشن روز جهانی تکواندو بود که با استقبال ویژه حضار رو به رو شد.نمایش حرکتهای رزمی، نورافشانی، مبارزه خردسالان، تقدیر از ملی پوشان دختر اعزامی به پنجمین دوره مسابقات هنرهای رزمی و قهرمانان استان تهران در مسابقات جهانی و آسیایی، قرعه کشی و اهدای جوایز به شرکت کنندگان از دیگر برنامه های بزرگداشت روز جهانی تکواندو در تهران بود.همچنین در این مراسم از روابط عمومی بانک صادرات ایران، فدراسیون تکواندو و اداره ورزش و جوانان استان تهران با اهدای تندیسی تجلیل به عمل آمد.
کیمیا علیزاده نخستین بانوی مدال‌آور ایران به همراه خانم زهرا سروی نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو و خانم مهرو کمرانی سرمربی تیم ملی تکواندو بانوان، از جمله میهمانان ویژه مراسم بودند که با اهدای جایزه‌ای نفیس از علیزاده تقدیر شد. در پایان نیز فدراسیون تکواندو نماد روز جهانی تکواندو را به خلیلی رییس هیات تکواندو تهران و گل محمدی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان تهران اهدا کرد.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما