نسیم اقتصاد- قرعه‌کشی خودروی رنو فلوئنس جشنواره پذیرندگان آپ (ویژه دارندگان حساب کشاورزی) و تقدیر از ملی پوشان دو و میدانی در مجتمع فرهنگی گمرک تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد، در ابتدای این مراسم از قهرمانان تیم ملی دو و میدانی در مسابقات آسیایی و تیم دو و میدانی آسان پرداخت با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، مجید کیهانی رئیس فدراسیون دو و میدانی و مهدی شهیدی قائم مقام مدیرعامل آسان پرداخت پرشین به‌عنوان حامی مالی فدراسیون دو‌ و میدانی تقدیر شد.
در ادامه مراسم که از صفحه رسمی آپ در اینستاگرام (asanpardakht) به‌صورت زنده پخش شد، مراسم قرعه‌کشی جشنواره پذیرندگان صورت گرفت و مهدی عابدی از استان مرکزی شهرستان خمین برنده رنو فلوئنس شد.
گفتنی است در هفته جاری، قرعه‌کشی جایزه 100 میلیون تومانی مرداد ماه «جشنواره میلیاردی آپ» نیز به‌صورت زنده از شبکه سوم سیما پخش و حمیدرضا ادنانی مفرد از ماهشهر خوزستان برنده این جایزه شد.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به کانال تلگرام آپ به آدرس ap_733@، اینستاگرام آپ: asanpardakht@ و یا به وب سایت  www.asanpardakht.ir مراجه کنند.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما