نسیم اقتصاد- سامانه مدیریت تقلب پایا شرکت خدمات انفورماتیک موفق به احراز جایگاه دوم برترین طرح های تجارت الکترونیک آسیا (AFACT) شد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از ایبِنا، روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک اعلام کرد: در این دوره از بخش رقابتی همایش، سامانه مدیریت تقلب پایا در بخش خلق ارزش از داده ها که تمرکز این بخش بر بکارگیری فناوری کلان داده است؛ شرکت کرد. این سامانه در بخش رقابتی همایش موفق شد رتبه دوم خلق ارزش از داده ها را کسب کند. همچنین چگونگی کار این سامانه در کنفرانس و نمایشگاه WCIT2017 تایوان در معرض دید متخصصین  خارجی قرار گرفت.
بر پایه این خبر، AFACT یک سازمان بین المللی با هدف تسهیل و بهبود کسب و کار الکترونیکی است و تمرکز اصلی آن ساده سازی تبادلات بین المللی از طریق هماهنگی روش ها و فرایندهای اطلاعاتی است. سی و پنجمین گردهمایی AFACT دیروز در تایوان به کار خود پایان داد.
این اجلاس در قالب دو رویداد برگزار می شود؛ رویداد اول، شامل نشست عمومی با سه گروه کاری با عنوان های کمیته دامنه کسب و کار، کمیته پشتیبانی جامعه اعضا و کمیته متدلوژی و فناوری و دیگری شامل مسابقه دوسالانه برترین طرح های تجاری الکترونیکی در آسیا موسوم به ‌e- Asia Awards است که نفرات و شرکت های برتر برگزیده در جریان آن معرفی می شوند؛ این مسابقه در سطح آسیا به جهت حضور نمایندگان اصلی و فنی کشورها، فرصت مغتنمی را برای تبادل نظر و عرضه توانمندیهای اعضا فراهم می آورد.
لازم به ذکر است؛ دراین اجلاس نمایندگان نوزده کشور محدوده آسیا و اقیانوسیه اعم از هندوستان، اندونزی، ژاپن، کره جنوبی، مالزی، مغولستان، پاکستان، فیلیپین، عربستان سعودی، سنگاپور، سری لانکا، تایلند، ویتنام، استرالیا، ایران، افغانستان، چین، تایوان و کامبوج عضو هستند.
این موفقیت در خور تحسین را به مدیریت ارشد و یکایک همکاران شرکت خدمات انفورماتیک به ویژه دست اندرکاران طراحی و اجرای سامانه مدیریت تقلب پایا تبریک می گوییم.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما