نسیم اقتصاد- سومین دوره مسابقات سراسری نقاشی کودکان و نوجوانان با عنوان "بهره‌وری آب" با هدف ارتقای فرهنگ بهره‌وری، نهادینه سازی این امر و شناساندن آن به عنوان یک ارزش در جامعه به ویژه در بین کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از پاون،‌ سازمان ملی بهره‌وری ایران در راستای رشد و پرورش خلاقیت‌های کودکان و نوجوانان و ترویج فرهنگ بهره‌وری به ‌ویژه در زمینه بهره‌وری آب اقدام به برگزاری سومین مسابقه نقاشی برای گروه‌های سنی کودک و نوجوان کرده است.
هدف اصلی این دوره از مسابقه، افزایش آگاهی و توجه کودکان و نوجوانان در زمینه اصلاح الگوی مصرف، حفاظت از منابع طبیعی و بهره‌وری آب، ترویج فعالیت‌ها و اقدامات بهره‌ورانه در جامعه و تشویق آنها به عرضه توانمندی‌ها، استعدادها و پتانسیل‌های خود می‌باشد.
این مسابقه در چهار گروه سنی الف: چهار تا شش سال، ب: هفت تا 9 سال، ج: 10 تا 12 سال و ج: 13 تا 16 سال برگزار می‌شود. بنابراین علاقمندان می‌توانند تا 30 مهرماه جاری، آثار خود را به آدرس تهران، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سپند، پلاک 16 و یا از طریق پست الکترونیکی به آدرس  nipo.gov.ir@gmail.com  ارسال نمایند.
همچنین واجدین شرایط می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان ملی بهره‌وری ایران به آدرس www.nipo.gov.ir مراجعه کنند و یا با شماره‌ 42391401-021 تماس بگیرند.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما