نسیم اقتصاد- ن والقلم و ما یسطرون سوگند به قلم و آنچه می نویسند.(قلم:1) سوگند خداوند در قرآن کریم به نام قلم، گویا ترین شاهد بر شرافت و قداست آن است و خبرنگارانی که تا انتها به سوگندشان به قلم و قداست آن وفادار ماندند، به شرافت آن اعتباری افزون تر بخشیدند.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد، بی شک رشد و توسعه‌ی فرهنگی مستلزم عزم جدی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی است و خبرنگاران راهیانِ وادیِ آگاهی، راویانِ عشق و آزادی و نیک اندیشان بلند نظر عرصه اطلاع‌رسانی هستند.
هفدهم مردادماه روز شکوهمند حق‌گویی و حق‌جویی و یادآور حماسه آفرینی‌های آن‌هایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند.
ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار، تلاش صادقانه ی شما را می‌ستایم و دست همه اصحاب قلم را زیر خیمه‌ی صفا و صداقت برای ادامه همکاری‌های رسانه‌ای به گرمی می‌فشارم.
 از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق و حق‌گویی در عرصه آگاهی بخشی به مردم میهن اسلامی‌مان از طریق اطلاعات دقیق و وثیق، همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه‌ای مسئلت می‌نمایم.
امید است با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی، شفاف سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشید
                                                                                                                  سید ضیاء ایمانی 
                                                                                                           مدیر عامل بانک مهر اقتصاد
 

اخبار مرتبط

نظرات شما