نسیم اقتصاد- محصولات جدید سایپادیزل در نمایشگاه خودرو مشهد، در طول دو روز نخست برگزاری این رویداد بزرگ خودرویی کشور؛ با استقبال گسترده و کم نظیر مردم این شهر مواجه شدند.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از سایپا نیوز، محصولات جدید این شرکت شامل کامیون ولوو fmx به عنوان نخستین کامیون کمپرسی با گیربکس اتوماتیک در کشور و کامیون جدید رنو D wide  که تولید و عرضه آن پس از 6 سال وقفه دوباره از سر گرفته خواهد شد؛ در تیررس مشتریان و علاقه مندان به محصولات اروپایی قرار گرفته است.
بر اساس این گزارش؛ هر دو محصول یاد شده بدون فاصله تکنولوژی؛ همزمان با شرکت مادر در ایران تولید و به بازار عرضه خواهد شد.
علاوه بر این کامیون ولوو fmx با بهره مندی از موتور قدرتمند 460 اسب بخاری با استاندارد آلایندگی یورو 5 و گیربکس هوشمند i-shift که فقط مختص محصولات ولوو است و نیز سایر تجهیزات رفاهی روز دنیا،در آینده نزدیک و در کلاس مربوط به محصولات کمپرسی، حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.
همچنین؛ محصول جدید رنو D Wide نیز که از موتور 6 سیلندر با قدرت 310dxi7 با استاندارد آلایندگی یورو 5 با تجهیزاتی چون پیش گرمکن استارت موتور، توربو شارژ ترمز خفه کن و فن الکترونیکی ویسکو سود می برد؛  با بهره مندی از  گیربکس zf با 8 دنده جلو، یک دنده کرال و یک دنده عقب، آماده رقابت با هم رده های خود در این بخش از بازار خودروهای تجاری است.
بر این اساس؛ کشنده های ولوو fh به عنوان با کیفیت ترین کامیون کشور؛ دانگ فنگ t480 و نیز کامیون الوند 8/5 تن؛ سایر محصولات سایپا دیزل در این نمایشگاه را تشکیل می دهند.
گفتنی است؛ محصولات گروه خودروسازی سایپا در طول مدت زمان برگزاری نمایشگاه (16 تا 20 مرداد) و از ساعت 17 تا 23 در سالن عطار؛ پذیرای بازدیدکنندگان محترم است.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما