نسیم اقتصاد- در دنیای امروز که به دنیای اطلاعات و ارتباطات شهرت یافته است، کسب اخبار موثق و قابل‌اطمینان در مورد وضعیت سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جامعه و انتشار به‌موقع آن بسیار هزینه‌بر، دشوار و گاه با حیات و ممات انسان‌ها، سروکار می‌یابد و خبرنگاری درعین‌حال که از مشاغل حساس و بسیار ضروری و حیاتی است و به تعهد، تخصص، نکته‌دانی و موقع‌شناسی و از همه مهم‌تر به شجاعت نیاز دارد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد، خبرنگاری در تمامی جهان از کارهای سخت و بلکه پرخطر شمرده می‌شود و گرامیداشت این روز یک یادآوری به پاسداشت کوشش‌های صادقانه مردان وزنان آزاده و شجاعی است که برای دسترسی، تولید، توزیع و انتشار سریع و به‌موقع اخبار صحیح از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزند.
هفدهم مردادماه مصادف است با روز خبرنگار و بهانه‌ای است برای عرض تبریک و خدا قوت به جامعه خبری و این‌که به این بهانه برای همه تلاش‌گران عرصه خبر و اطلاع‌رسانی به‌روزی و موفقیت در انتشار اخبار صحیح و واقعی را آرزو نماییم.
بانک_توسعه_تعاون روز خبرنگار و روز پاسداشت قلم را به همه خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و اصحاب اندیشه تبریک گفته و ضمن آرزوی نیک‌روزی و سلامت، توفیق بیش‌ازپیش آنان را در انجام رسالت حرفه‌ای و انسانی خود ظل توجهات حضرت بقیه‌الله اعظم آرزومند است.
حجت‌اله مهدیان
رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک_توسعه_تعاون
 

اخبار مرتبط

نظرات شما