نسیم اقتصاد- اعضاء تیم ملی هندبال جمهوری اسلامی ایران با فرامرز خالقی مدیرعامل سداد و مدیر اسبق تیم های ملی هندبال ایران در محل شرکت سداد دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از روابط عمومی شرکت داده ورزی سداد، اعضا فدراسیون و بازیکنان جسور و بلند قامت تیم ملی هندبال جمهوری اسلامی ایران به منظور ملاقات با فرامرز خالقی مدیر اسبق تیم های ملی هندبال ایران در شرکت داده ورزی سداد حضور یافتند و از نزدیک با فعالیت های شرکت آشنایی پیدار کردند.
در این ملاقات صمیمانه  که با حضور دبیر فدراسیون و کادر فنی تیم ملی هندبال و اعضا تیم ملی صورت گرفت ورزشکاران با خالقی به گفتگو پرداختند و این بلند قامتان ورزش کشور، برنامه "بله " جدیدترین محصول شرکت داده ورزی سداد و نخستین پیام رسان ایرانی،  ملی و بومی کشور با قابلیت گفت و گو و ارسال متن، عکس و فیلم برای دوستان به اضافه ویژگی منحصر بفرد درخواست پول از اعضا،  را به راهنمایی مدیر عامل شرکت بر روی گوشی های تلفن همراه خود نصب کردند.
گفتنی است فرامرز خالقی مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره داده ورزی سداد، مدیر تیم ملی هندبال ایران در سال های نه چندان دور بوده و از علاقمندان و حامیان ورزش بویژه این رشته جذاب و پر تحرک می باشد.
در این ملاقات ورزشی، فرامرز خالقی ضمن صرف ناهار با اعضای تیم ملی، هدایایی را نیز به رسم یادبود به اعضاء تیم ملی هندبال اهداء کرد و این ورزشکاران با وی عکس یادگاری انداختند.
فدراسیون هندبال نیز به رسم تقدیر از زحمات و تلاش های خالقی به عنوان یک مدیر ارزشی، پر تلاش و حرفه ای هدیه ای را به رسم یادبود به ایشان اهداء کردند.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما