نسیم اقتصاد- رئیس هیئت مدیره شرکت بهسازان ملت گفت: این شرکت امسال علاوه بر توسعه سرویس و خدمات به بانک ملت و سایر بانک‌ها در حوزه موبایل‌پوز و پوزهای اندرویدی ورود خواهدکرد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم اقتصاد به نقل از ایبِنا، رسول لطفی‌آذر با بیان اینکه، شرکت به پرداخت ملت پی اس پی اول کشور در بخش‌های مختلف حوزه پرداخت است و اخیرا حدود پنج درصد سهامش که متعلق به هلدینگ به‌سازان فردا بانک ملت است، واگذار شده است، افزود:  البته این سهام مورد اقبال بسیار خوبی از سوی سهامداران و اهالی بورس قرار گرفته است.
وی تاکید کرد: ‌امسال به پرداخت ملت در نظر دارد ضمن توسعه فعالیت های خود در بانک ملت حوزه کاری خود را برای توسعه سرویس و خدمات به بانک‌های دیگر ارتقا دهد و پیش‌بینی می‌شود بالغ بر 150 هزار پوز برای سایر بانک‌ها در سال 96 نصب و راه‌اندازی کند که نوید آینده بسیار خوبی را در حوزه عملکردی شرکت می‌دهد.
رئیس هیئت مدیره شرکت بهسازان ملت ادامه داد: از سوی دیگر در حوزه موبایل پوز و پوزهای اندرویدی که می تواند در حوزه سرویس و خدمات به پذیرندگان با اپلیکیشن‌های مورد استفاده آنها به فعالیت حوزه پرداخت بپردازد ورود خواهیم کرد و امیدواریم با پشتیبانی پذیرندگان و استقبال آنها در حوزه سرویس و خدمات بتوانیم سال بسیار خوبی را در پیش رو داشته باشیم.
 

اخبار مرتبط

نظرات شما